Top
Image Alt

Nasıl Çalışır?

Yapay Zekanın Sorduğu Sorulara Cevap Verirsin

Kokulab yapay zekası uluslararası veri tabanlarından elde edilmiş 100.000’den fazla parfüm kullanıcı deneyimi ve yüzlerce esansiyel aroma bilgisini harmanlayarak sizler için eğitilmiştir. Bu yapay zeka gündelik yaşamınızla, zevklerinizle ve hobilerinizle ilgili sizin profilinizi anlamak için size hızlıca cevaplayabileceğiniz bir soru seti sunar. Parfüm siparişinizi verdikten sonra Kokulab yapay zekası sizden aldığı bilgiler ve kendi veritabanındaki koku profillerini eşleştirerek sizin kullanımınızına en eygun ana bileşenleri parfümerlerimize iletir.

Bu işlem yaklaşık 10 dakika sürmektedir.

Parfümerlerimiz Sana Özel 3 Adet Demo Kokuyu Üretir

Kaliteli bir parfüm üst nota, kalp nota ve baz nota olmak üzere 3 ana notadan oluşur. Bu notaların her biri 4 ila 10 doğal veya sentetik esansiyel aroma içerir. Siparişiniz sistemimize düştükten sonra Kokulab yapay zekası sizden aldığı bilgilerle, sizin için 3 adet parfüm formülü oluşturur ve parfümerlerimiz çeşitli esansiyel aromalarla son dokunuşlarını yaparak sizin için 3 adet demo parfüm hazırlar. Bu demo parfümleri size kargo yoluyla ulaştırırız. Yapay zekanın önerdikleri içinden hediye alacağınız kişiye veya size daha uygun olacağını düşündüğünüz parfümü seçersiniz.

Demolarınızın hazırlanıp kargoya verilmesi en fazla 48 saat sürmektedir

Seçtiğin Parfüm Paketlenerek Sana Gönderilir

Demolar arasından seçiminizi yaptıktan sonra kişiye özel ve benzersiz kokunuz asıl parfüm olarak üretilir. Siparişinizi kendiniz için veya özel birine hediye almak için söylemiş olabilirsiniz. Siparişiniz esnasında bu duruma göre hediye notuna yazmak istediğiniz şeyler sorulur. Bununla birlikte parfüm etiketinde görünmesini isteyeceğiniz parfümünüzün markasını belirlemeniz istenir. Bu marka isminizin kısaltması olabileceği gibi istediğiniz, en fazla 4 karakterden oluşan herhangi bir metin de olabilir. Parfüm etiketinizde parfümünüzün markası ve kim için hazırlandığı bilgisi yer alır. Ürününüz şişelendikten ve etiketlendikten sonra ahşap kutusu içinde size gönderilmek üzere kargoya verilir.

Kargo şirketinin parfümünüzü size ulaştırması yoğunluğa veya bulunduğunuz şehire göre değişmekle birlikte birkaç gün sürebilmektedir.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.