Top

Teslimat ve İade

Sipariş ve Teslimat Bilgileri

 

Genel teslimat sürelerimizi aşağıdaki tabloda bulabilirsin. Yoğunluk olduğu zamanlarda teslimat süreleri artabilir. Bu gibi durumlarda siparişinizi vermeden önce ilgili sayfada bilgilendirilirsiniz.

 

Bölge Kargo Süresi (iş günü)*

Türkiye: 3 gün

Avrupa: Henüz gönderim başlamamıştır.

ABD: Henüz gönderim başlamamıştır.

Birleşik Arap Emirlikleri: Henüz gönderim başlamamıştır.

 

 

*Kargo süresi, siparişin sisteme düşmesinden sonra kargoya verilme süresidir. Ürünlerin size teslim edilme süresi kargo firmasına ve seçtiğiniz teslimat yöntemine göre değişir.

 

İADE KOŞULLARI

 

7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 48 inci ve 84 üncü maddelerine dayanılarak hazırlanan 27.11.2014 tarihli 29188 sayılı resmi gazetede yayınlanan “Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği”nin 15/b maddesine göre; “Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler” cayma hakkı kapsamı dışında tutulmuştur. Bu nedenle kişiye özel parfüm şeklindeki siparişleriniz iade edilememektedir.

 

Bu kapsam dışındaki siparişleriniz için

Web sitemizden almış olduğunuz ürünü kullanmadan ve ambalajı açılmamış şekilde teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içinde iade edebilirsiniz.

 

İade konusunda destek almak istediğinizde bizi 0212 266 78 00 no’lu numaradan arayabilir ya da bize info@kokulab.com.tr email adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Not: Ürünler fatura veya sevk irsaliyeleri ile birlikte, orijinal ambalajında ve zarar görmemiş şekilde iade edilmelidir. Ürün ile teslim edilen hediye ve aksesuarlar da iade ile birlikte gönderilmelidir.

 

DİKKAT

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim almadan önce kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Tutanak tutturmamanız durumunda, ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

İADE EDİLEBİLİR BİR ÜRÜN ALDIĞINIZDA İADE İÇİN;

 

Nakliye sırasında ürünün zarar görmemesi için ürünü dikkatlice -tercihen orijinal paketini kullanarak- paketleyin.

 

Ürün kontrol edilecek ve iade koşullarını sağladığı takdirde kullanmış olduğunuz ödeme aracına uygun şekilde iade işlemleri başlatılacaktır.

 

Geri ödeme süresi ve yöntemleri nelerdir?

 

Geri ödemeniz, iade talebinizin uygun bulunması üzerine kullanmış olduğunuz ödeme aracına uygun olarak 14 (ondört) gün içinde yapılacaktır.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.